302016Сер
Гончарство у ЦРД “ІриСкА”

Гончарство у ЦРД “ІриСкА”

Навіть якщо ви не плануєте виростити геніального скульптора, дозвольте малюку хоча б у дитинстві випробувати таке захоплююче заняття – ліплення.
Навіщо дитині ліпити? М’яка глина, з якої можна ліпити оригінальні фігурки, стимулює приємний розвиток дрібної моторики.
Чому приємний?  У процесі ліплення дитина вручну маніпулює глиною – податливий матеріал ніжно масажує пальчики дитини. На них, як відомо, розташовано безліч нервових закінчень і точок, які впливають на роботу головного мозку. Завдяки цьому малюк отримує масу задоволення, користі та приємний м’який масаж.
Сам же процес створення предметів своїми руками благотворно впливає на нервову систему дитини, розвиває творчі здібності, фантазію, просторове мислення ,мову, та покращує письмо дитини.
Психологи вже давно довели: раннє ліплення сприяє активному розвитку інтелекту і художнього смаку в малюків. У майбутньому такі дітки легше сприймають матеріал в школі, активно застосовують свою креативність у процесі вирішення тих чи інших завдань, більш врівноважені, спокійні та товариські. Ми хочемо, щоб наші карапузи були саме такими, чи не так?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *