У ЦРД «ІриСкА» заняття відбуваються у різновікових групах. Кожна вікова група має свою назву. Навчаючись в нашому центрі дитина рухатиметься по умовним сходинках розвитку.

0-1 р. – Мамині долоньки;

1-2 р. – Зростайки;

2-3 р. – Чомучки;

3-4 р.– Пізнайки;

4-5 р.– Маленькі генії;

5-6 р.– Юні академіки.

Для всебічного та гармонійного розвитку дитини в нашому центрі здійснюється навчання за різними напрямками, а саме: Розвивальні заняття (0-6 р.), Творча майстерня (1-6 р.), Англійська мова (2-6 р.), Підготовка до школи (4-6 р.), Школа етикету (3-6 р.), Baby-фітнес (1-4) та Гончарство (2-10 р.).

Усі заняття проводяться в ігровій формі, адже у дошкільному віці гра є провідною формою діяльності дітей. Таким чином, граючись, діти отримують низку нових знань, розвивають пам′ять, увагу, уяву, мовлення, мислення, дрібну моторику, логіку, кругозір.

Під час своїх занять ми використовуємо провідні методики раннього розвитку дітей, які здобули широкого визнання закордоном і набувають поширення на теренах нашої держави. Серед них методика М. Монтессорі, Г. Домена, М. Шічіди, подружжя Нікітиних, О. Данилової, С. Лупан, М. Зайцева та ін.

Окрім цього в нашому центрі працюють висококваліфіковані логопед, психолог, педіатр.

ЦРД «ІриСкА» мають можливість відвідувати не лише діти, але й батьки і ті, хто лише планує ними стати, адже в нас працює «Школа батьківства». Відвідуючи дані заняття, батьки можуть отримати поради щодо навчання, виховання дітей від кваліфікованих спеціалістів у різних галузях.

Усі заняття проводяться у невеликих групах до 6 дітей у зручний для Вас час.

У НАС РАДІСТЬ ПІЗНАННЯ – КОЖНОГО ДНЯ!